Betaverse Kullanıcı Yorumları

Betaverse kullanıcı yorumları genellikle bahis forumlarında yazılan içerikler üzerinden değerlendirilmektedir. İyi yada kötü bütün yorumların özgürce yazıldığı bu siteleri forumların yönetimleri incelemektedir. Argoya kaçmayan bütün yazılar şeffaflık adına forum sitesi üzerinde barındırılmaktadır. Olumlu yorumların genellikte olduğu alanlarda Betaverse için henüz şikayet içerikli bir yazı göremedik. Her şeyin gayet iyi gittiği sitede bütün işler kısa sürede çözülüyor ve oyuncular durumdan oldukça memnun görünüyoralar.

betaverse kullanıcı yorumları

Betaverse Kullanıcı Yorumları

Oyuncuların yorumlarını sorunsuz paylaştığı diğer alanlardan biri de twitter’dır. Her türlü yorumla karşılacağınız bu alanda her yorumun doğruluğuna inanmamalısınız. Siteyi karalamaya çalışan kişilerinde yorumlar yazdığı veya fotoşop ile düzenledikleri görselleri paylaştığını görüyoruz. Gerçek şikayetlerin ve olumsuz olayların tamamına Betaverse ekibi müdahale ederek sorun varsa çözmeye çalışmaktadır. Bu yönüyle büyük ilgi toplayan site de oyuncuların bakiyeleri asla silinmiyor ve korunuyor. Bütün güvenlik önlemlerinin üst düzey seviyede tutulduğu site de oyuncular keyifle zaman geçirirken güvenle hareket edebiliyorlar.

Betaverse Oyuncu Şikayetleri

Betaverse şikayet konusunda çok nadir sorun yaratan bir sitedir. En iyi müşteri temsilcisine ve site yönetimine sahip olan sitenin avantajlı ve kazançlı yönleri çok fazla. Kural hatası olmadığı sürece sitede asla sorun yaşamayacaksınız. Kurnaz oyuncuları bünyesinde bulundurmak istemeyen Betaverse bu tarz oyuncuları mümkün olduğunca siteden uzak tutmak istiyor. Bonus kovalayan, bonus avcılarını bütün siteler dışlıyor ve hesaplarını kapatıyor. Betaverse de benzer bir yol izleyip oyuncuların siteden uzaklaşmasını sağlıyor. Promo seçeneklerinin cazip oluşu bir çok oyuncuyu siteye çekiyor. Ancak bunu kötüye kullanmaya çalışan yüzlerce oyuncu türüyor. Bu aşamada bunları ayıklamak ve hesaplarını kapatma kararı vermek site yönetimine kalıyor.

Bu sorunların çözümü olarak oyuncunun siteden dışlanması ve hesabının dondurulması tercih ediliyor. Bonus avcılığı yapan oyuncuların sonu malesef bu oluyor. Bütün sitelerden bir şekilde uzaklaştırılıyorlar ve altyapılar tarafından bilgileri toplanarak bütün sağlayıcılara ulaştırılıyor. Bu sayede yeni üyelik açan oyuncu kısa sürede tespit ediliyor ve siteden haksız kazanç elde etmeye çalışmasına engel olunuyor. Sitelerin kendi kuralları bulunur ve bunlara uymak oyuncunun yapması gereken en önemli şeydir.

Giriş için tıkla!

Yorum yapın